Limit kredytowy

Kurs EUR z dnia
Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Stopy bazowe

Limit kredytowy

DLA-MNIE-limit-kredytowy-2

Limit kredytowy to jedna z najprostszych form kredytowania. Jeśli spłacasz swoje zobowiązania finansowe terminowo, aktywnie korzystasz z Konta e-direct – uruchom limit kredytowy!

Limit kredytowy w Koncie e-direct to wygodny sposób na zwiększenie Twoich możliwości finansowych, bez konieczności okresowych spłat, jak przy kredycie ratalnym lub karcie kredytowej.

Limit kredytowy w ramach Konta e-direct zapewni Ci pełną swobodę korzystania z pieniędzy.

  • 0 zł za uruchomienie limitu (w Pakiecie Srebrnym i Złotym)
  • 0 zł za przedłużenie limitu na kolejne lata (w Pakiecie Srebrnym i Złotym)
  • 0 zł za brak korzystania z przyznanego limitu
  • Dostępna wysokość limitu sięga od 3 000 nawet do 50 000 zł

Limit kredytowy to powiększenie Twoich środków dostępnych na koncie osobistym ponad środki własne.

  • Maksymalna kwota limitu wynosi 50 000 zł. Limit kredytowy udzielany jest na 1 rok i może być automatycznie odnawiany na kolejne lata. Wystarczy, że na rachunek Konto e-direct będą dokonywane regularne wpłaty. Oprocentowanie limitu zależy od wybranego przez Ciebie pakietu Konta e-direct.
  • Przyznane środki w ramach limitu są dopisywane do Twojego rachunku. Możesz je wykorzystać na dowolny cel, w dowolnej formie: przelewu, gotówki pobranej z bankomatu bądź w ramach usługi Visa cash back, lub zakupów za pomocą karty płatniczej. Z dodatkowych środków korzystasz w miarę potrzeb.
  • W przeciwieństwie do kredytu gotówkowego limit kredytowy nie wymaga regularnych spłat raty kapitałowej, jeśli kwota niewykorzystanego limitu pozwala na pobranie naliczonych odsetek. Każda wpłata na Twoje konto automatycznie zmniejsza zadłużenie i daje możliwość ponownego wykorzystania limitu. Odsetki płacisz tylko wtedy, gdy limitu używasz a oprocentowana jest wyłącznie wykorzystana przez Ciebie kwota. To wygodny sposób na zwiększenie Twoich możliwości finansowych.

Kurs EUR z dnia

Kupno: PLN
Sprzedaż: PLN

Obowiązująca stopa bazowa Banku wynosi 1,64%

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).